W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu statystycznego badania sposobu wykorzystania strony.
Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że akceptują Państwo ich użycie.

Ela-soft partnerem technologicznym firmy OPTEX

2015-11-30
Ela-soft partnerem technologicznym firmy OPTEX

Firma ela-soft, partner Ela-compil Sp. z o.o., podpisała w ostatnich dniach umowę o partnerstwo technologiczne z firmą OPTEX, wiodącym japońskim producentem czujek ruchu.

 

Czujki wyprodukowane przez OPTEX będą w pełni zintegrowane z platformą GEMOS, jednym z bardziej rozpoznawalnych systemów PSIM na rynku.

 

System GEMOS zainstalowany jest w tysiącach obiektów na całym świecie: od małych biurowców, poprzez budynki użyteczności publicznej, centra handlowe, porty lotnicze, zintegrowane centra komunikacyjne, aż po bazy wojskowe czy zakłady penitencjarne. 

 

Możliwości tego niezależnego systemu są bardzo szerokie: integruje on systemy kontroli dostępu, SSP, CCTV, DSO, SSWiN i inne. Obecnie system GEMOS ma już wdrożonych ponad 750 interfejsów na całym świecie.

 

Współpraca z OPTEX zabewni bezpieczeństwo ochrony obwodowej i systemów włamania i napadu obiektów. Inteligentny skaner laserowy dostarczany przez OPTEX, mający możliwość analizowania prędkości, wielkości i odległości obiektu znajdującego się w promieniu 30 metrów, został juz w pełni zintegrowany z platformą GEMOS PSIM. Wkrótce nastąpi też integracja pozostałych czujników podczerwieni technicznej.

 

Źródło: materiały wewnętrzne ela-soft.

Powrót