CO NAS WYRÓŻNIA

INNOWACYJNOŚĆ

Od 30 lat lat projektujemy, tworzymy i wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania, których często nie ma jeszcze w swej ofercie żadnej z konkurencyjnych firm. Każdy produkt jest projektowany z największą starannością i wielokrotnie testowany przez naszych najlepszych specjalistów. Nieustannie udoskonalenamy nasze urządzenia i nie ustajemy w staraniach, by dostarczane rozwiązania spełniały najwyższe standardy i wymogi Klientów.

ZESPÓŁ

Największym kapitałem naszej firmy są jej Pracownicy – specjaliści w dziedzinie informatyki, elektroniki i automatyki. Dzięki ich zaangażowaniu, kreatywności, pasji i specjalistycznej wiedzy gwarantujemy naszym Klientom najwyższą jakość obsługi, a także rozwiązania, które nie tylko spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, ale także są dostosowywane do indywidualnych potrzeb.

LIDER ROZWIĄZAŃ

Przez kilkanaście lat działaliśmy na rynku instalacji systemów bezpieczeństwa i automatyki budynków. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie i znacznie poszerzyliśmy swoją wiedzę. Obecnie koncentrujemy się na rozwoju nowych technologii, opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie sterowania urządzeniami przeciwpożarowymi oraz integracji systemów.

EDUKACJA

Współpracujemy z Centrum Naukowo-Badawczym Ochrony Przeciwpożarowej w programie “Partnerstwo dla Edukacji o Bezpieczeństwie”. W ramach współpracy przeprowadzane są szkolenia, mające na celu popularyzację bezpieczeństwa w ochronie przeciwpożarowej, zarządzania kryzysowego oraz ochrony ludzi i mienia. Jesteśmy współorganizatorem specjalistycznych szkoleń dla projektantów, instalatorów i konserwatorów systemów sygnalizacji pożaru.

  HISTORIA

Ela-compil powstała w 1992 roku jako spółka partnerów z Polski i z Niemiec. Założona przez pasjonatów technologii szybko stała się zespołem specjalistów w dziedzinie informatyki, elektroniki oraz automatyki. Od samego początku istnienia Ela-compil starała się wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów oraz zaspokoić potrzeby komfortu i poczucia bezpieczeństwa w budynkach, oferując nowoczesne rozwiązania.

Wiedza, kreatywność, elastyczność i nastawienie na potrzeby Klientów to cechy, które posiadają nasi Pracownicy, stanowiący największy kapitał firmy. Dzięki nim gwarantujemy Klientom rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Sukcesy są największym motywatorem, a wnikliwa obserwacja i analiza nowości technologicznych sprawiają, że staramy się zawsze o krok wyprzedzać wymagania naszych Klientów i rozwiązania konkurentów.

Od 2014 roku należymy do grupy kapitałowej GU, koncernu zatrudniającego ponad 3700 pracowników w 50 zakładach produkcyjnych i spółkach dystrybucyjnych w 35 krajach na całym świecie.

OCZAMI WETERANÓW – WYWIAD DLA WYDAWNICTWA „SYSTEMY ALARMOWE”